Неділя, 19.05.2024, 12:21Вітаю Вас Гість | RSS
ФІНАНСИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Меню сайту
Категорії розділу
Фінанси [1]
Мотивація [4]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Головна » Статті » Мотивація

Правила, які варто дотримуватись

З моменту народження і до закінчення коледжу (інституту, університету) діти вимагають постійного вкладення грошей. Звичайно ж, гроші ніщо в порівнянні з тим щастям, що вони приносять в наше життя. Але при всьому при цьому, дане щастя не спростовує той факт, що з моменту появи на світ — і, фактично, за місяці до народження дитини (дітей) — ваша роль як дорослого істотно змінюється. Так само як і ваш сімейний бюджет. Тепер ви не тільки перебуваєте на гачку трат, вимірюваних десятками тисяч доларів, на період як мінімум в двадцять років, але і у вас також з’являється і новий обов’язок вчити ваших дітей правильному поводженню з грошима, щоб вони увійшли в дорослий фінансовий світ людьми, почуваюся там, як вдома, і у яких були б здорові взаємини з фінансами. Ви, як батько, є першим і ключовою ланкою в цьому навчальному процесі.

Доросле життя вимагає чітких знань про особисті фінанси. Але це не означає, що вашій дитині буде потрібно докторська ступінь в аналізі ринку цінних паперів, або що вам доведеться наймати фінансового радника для навчання вашої дошкільника. Але дітям явно потрібно більше інформації, щоб в майбутньому більш ефективно управляти своїми власними фінансами.

Виявляється, більшість школярів (90%) не змогли задовільно відповісти на питання з приводу особистих фінансів. Багато не мали уявлення як підбивати баланс витрат і доходів. У підсумку, більше половини учнів провалили тест з основ фінансової грамотності.

Діти набагато більш сприйнятливі, коли вони ще маленькі, і у них ще поки відсутня будь-який інший досвід (крім всередині сімейного), який міг би сформувати їх думку з того чи іншого приводу до того, як це зробите ви. Коли діти перетворюються в підлітків, стає все важче і важче достукатися до них. В кінцевому рахунку, метою зовсім не є формування людей, орієнтованих тільки лише на матеріальні багатства …

Мета — виховати дітей, які надалі увійдуть у доросле життя фінансово підкованими і для яких не будуть великою проблемою питання управління фінансами — трати Чи, заощадження, інвестиції або здача податкової декларації.

Справжнім показником вашого успіху буде те, що ваша дитина, вже дорослим, ніколи не буде відчувати проблем з розумінням основ особистих фінансів. Це може виявитися набагато більш великим спадщиною, ніж той спадок, який ви, бути може, залишите своїм дітям після себе. Ось 12 правил, яких слід дотримуватися:

1. Витрачати гроші потрібно тільки після того, як ви їх заробили.

2. Коли діти починають просити батьків поїхати в магазин іграшок, щоб щось купити, настав час розглянути питання про виділення дітям кишенькових грошей і навчанні, як з ними поводитися.

3. Розмір кишенькових грошей не повинен бути таким мізерним, що дитина почуватиметься жебраком серед однолітків, але і не повинен бути таким великим, що дитина зможе дозволити собі все, що він хоче без належного фінансового планування.

4. Не потрібно платити дитині гроші за гарні оцінки в школі або за допомогу по будинку. Дитина повинна зрозуміти, що це є його вкладом в сім’ю і сімейне життя.

5. Хоча легальним віком для найму на роботу є 16 років, сприяйте тому, щоб дитина, починаючи десь з 13-ти річного віку, вже почав замислюватися про те, як він міг би підробити або хоча б збирати гроші на якусь покупку.

6. Направляйте ваших дітей і давайте їм поради з приводу фінансів, але не диктуйте свою волю.

7. Дітям краще витрачати тільки 50% від грошей зі своєї скарбнички. Як мінімум половина суми повинна залишатися в скарбничці.

8. У дітей має бути право здійснювати свої фінансові помилки, щоб вони могли на них вчитися.

9. Якщо у вас і вашої дитини різні погляди на рахунок того, куди потрібно направляти гроші на благодійність — залиште це як є.

10. Батьки зовсім не зобов’язані відкладати кожну копійку, щоб покрити всі майбутні витрати на навчання дитини у ВУЗі. Потрібно відкладати стільки, скільки можливо в даній життєвій ситуації.

11. Кращим подарунком для ваших дітей буде ваша власна фінансова незалежність в старості і відсутність необхідності утримувати вас.

12. А колись має наступати і момент, щоб сказати дітям, що банк Мами і Папи офіційно закритий. Якщо для вас важливо, щоб Ваша дитина була фінасово грамотна ми з радістю допоможем пізнати ази фінансовоі грамоти!

Категорія: Мотивація | Додав: Financekids (03.03.2016)
Переглядів: 445 | Теги: фінанси, діти, мотивація, гроші | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites